Kategorie
Styl Życia

Ciekawe atrakcje na wesele

Dla bardzo wielu osób dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w całym życiu. Nikogo nie powinno dziwić, że drobiazgowo planują każdy detal – zaczynając od miejsca w którym odbędzie się przyjęcie, poprzez jadłospis i dekorację sali, na oprawie i zespole muzyczny kończąc. Każdy pragnąłby, aby jego goście wyśmienicie się bawili, a impreza na długo po jej zakończeniu pozostawała w ich pamięci. Niżej opiszę kilka interesujących sugestii na atrakcje, które można zaplanować dla przybyłych gości, a które zarazem sprawią, że nasze przyjęcie weselne będzie tematem do wspomnień jeszcze przez wiele następnych miesięcy.

Selfie Mirror

Doskonałą pamiątkę w postaci ciekawych zdjęć, a dodatkowo idealną porcję rozrywki zapewni nam dość nowa atrakcja jaką jest Fotolustro. Maszyna ta, to nic innego jak gigantyczny panel dotykowy, który udaje lustro. Jego kliknięcie powoduje, że wykonywane jest zdjęcie – podobnie gdy robimy sobie selfie telefonem komórkowym. Niektóre Magiczne Lustra posiadają przeróżne dodatkowe funkcje, takie jak dodawanie do zdjęć napisów, obróbka wykonanych zdjęć, nakładanie filtrów i inne podobne. Dodatkowo większość tych maszyn ma możliwość dołączenia drukarki, co sprawia że wykonane fotografie można wydrukować od razu. Wystarczy zapozwać, kliknąć by po krótkiej chwili cieszyć się super pamiątką. Firmy wynajmujące Fotolustra na imprezy zazwyczaj zapewniają dodatkowe gadżety w postaci różnego typu zabawnych nakryć głowy czy innych elementów scenografii.

Ofertę wynajęcia Fotolustra znajdziesz tutaj: https://www.weselne-atrakcje.com.pl/fotolustro-selfie-mirror/

Wytwornica dymu

Taniec Młodej Pary wyglądający jak taniec w chmurach to jedno z Twoich marzeń? Mamy dobrą informacje – jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy skorzystać z propozycji osób zajmujących się wynajmowaniem urządzeń służących do wytwarzania ciężkiego dymu. Wysokiej jakości urządzenie pokryje cały parkiet gęstą warstwą chmur, które spowodują, że Wasz taniec będzie miał odbierający mowę klimat. Dodatkowa korzyść jest taka, że ciężki dym skutecznie zatuszuje wszystkie małe potknięcia w trakcie wykonywania choreografii tanecznej. Oczywiście maszyna do dymu doskonale sprawdzi się nie tylko przy okazji pierwszego tańca, ale również w wielu innych sytuacjach – wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Maszyny do baniek lub karton pełen balonów

Niezapomnianą, a wręcz bajkową atmosferę można stworzyć korzystając ze specjalnych maszyn służących do wytwarzania baniek mydlanych. Atrakcja ta na pewno dostarczy sporo rozrywki najmłodszym gościom, a dla nieco starszych będzie świetną sposobnością do wykonania niepowtarzalnych zdjęć oraz filmów. Podobnie imponujący efekt można uzyskać stosując ogromny karton, po otwarciu którego z wnętrza wylecą dziesiątki, albo nawet setki kolorowanych balonów. Obie powyższe atrakcje perfekcyjnie uzupełniają się z maszyną do wytwarzania ciężkiego dymu.

Świecący napis

Gigantyczne świecące litery ułożone na przykład w słowo LOVE będą idealną scenografią do fotografii oraz filmów i sprawdzą się ponadto jako element wystroju sali weselnej. Z własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że goście wyjątkowo chętnie robią sobie zdjęcia przy takiego rodzaju literach.

Decydując się na wykupienie kilku opcji jednocześnie warto wybrać firmę, która ma w ofercie wszystkie interesujące nas atrakcje. Tym sposobem możemy liczyć na bardziej atrakcyjne warunki umowy i lepszą cenę. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję o wynajmie warto spytać o zdanie menadżera sali na której urządzamy imprezę – może się okazać, że z pewnych względów nie zgodzi się na uruchomieni któregoś z urządzeń.

Wszystkie wyżej wspomniane atrakcje zostały opisane w odniesieniu do przyjęcia weselnego, ale idealnie sprawdzą się także przy innych okazjach, jak chociażby osiemnastki, komunie czy imprezy integracyjne. Wasi goście na pewno będą zadowoleni. Warto jednak pamiętać, że nawet najlepsze atrakcje są jedynie dodatkiem, bo nie są w stanie zastąpić optymistycznego nastawiania i dobrego humoru.